Zahradní skládací altán 3 × 3 m + 3 stěny - zelený

Ilustrační foto

Obrázek zboží Zahradní skládací altán 3 × 3 m + 3 stěny - zelený
Obrázek zboží Zahradní skládací altán 3 × 3 m + 3 stěny - zelený Obrázek zboží Zahradní skládací altán 3 × 3 m + 3 stěny - zelený Obrázek zboží Zahradní skládací altán 3 × 3 m + 3 stěny - zelený Obrázek zboží Zahradní skládací altán 3 × 3 m + 3 stěny - zelený

Informace o zboží

Kód V400A
Popis Zahradní skládací altán 3 × 3 m + 3 stěny - zelený

Dokonalý zahradní altán – skládá se téměř sám – jako deštník nebo slunečník! Montáž trvá pouhé 2–3 minuty, není k tomu zapotřebí žádná velká síla ani nářadí.
Látka je odolná vůči povětrnostním podmínkám – chrání jak před deštěm, tak i před sluncem! Háčky na koncích plachty se vkládají do jednoho z otvorů u nohy, podle toho, jak vysoký altán sestavujeme a podle toho, jak moc chceme látku napnout.
Altán je vhodný na zahradu, na dvorek, ale je také mobilní, můžeme si jej brát s sebou na výlety, táboření, akce pod širým nebem atp. – díky nevelkým rozměrům po složení se dá lehce přenášet, což ještě usnadňuje pouzdro se dvěma dlouhými uchy.
Nohy altánů mají stabilní nožičky, které lze navíc zpevnit tak, že zatlučeme vždy dva kolíky na každou nohu do země, pak připevníme šňůru k vrcholu každého rohu a přivážeme jejich konce ke vzpěrám na zemi, k plotu atp.

Měrná jednotka ks
Maloobchodní cena s DPH 2 099,00 Kč
Velkoobchodní cena 1 bez DPH *
Platnost VC1 od *
Velkoobchodní cena 2 bez DPH *
Platnost VC2 od *
Příplatek za dopravu 99,00 Kč/ks
Dispozice 0 Na skladě 1 ks
Objednat