Plynové topidlo 20kW, KRAFT DELE

Ilustrační foto

Obrázek zboží Plynové topidlo 20kW,  KRAFT  DELE
Obrázek zboží Plynové topidlo 20kW,  KRAFT  DELE Obrázek zboží Plynové topidlo 20kW,  KRAFT  DELE Obrázek zboží Plynové topidlo 20kW,  KRAFT  DELE

Informace o zboží

Kód V552
Popis Plynové topidlo 20kW, KRAFT DELE

Ohřívač Kraft & Dele model KD11700 s kapacitou 20 KW. Ohřívač má vestavěný termostat s regulací teploty a digitálním displejem, díky kterému můžete snadno nastavit požadovanou teplotu okolí. Ohřívač pracuje automaticky v závislosti na nastavení teploty.

Ohřívače od značky Kraft & Dele jsou jedním z nejlepších zařízení na trhu ve svém cenovém segmentu. Jejich vysoká účinnost a maximální úspory paliva (plynu) je zajištěno speciálně navrženou spalovací komorou.

Tato zařízení jsou široce používána ve stavebnictví, skladech, chovu zvířat, domech, letních domech a všude tam, kde je zajištěno řádné větrání.

Jedná se o bezpečné a odolné zařízení, které se snadno používá. Stačí připojit plynovou láhev a zařízení je připraveno k použití.


Zařízení poháněné propan-butanovým plynem produkuje čistý a teplý vzduch. Spalovací proces probíhá v otevřené spalovací komoře, vzduch nasávaný ventilátorem je zahříván a poté fouká ven z ohřívače. Nevyžaduje komín, stačí zajistit přívod vzduchu, který umožní správné spalování.

Výkon: 20 kW
Tlak přiváděného plynu: 0,3 baru
Napájení: 230V, 50 Hz
Spotřeba plynu: 1,09 kg / h
Průtok horkého vzduchu: 320 m3 / h
Rozměry: 460×185 x310 mm
Hmotnost: 5,1 kg

Návod v552.pdf (~568 KB)
Měrná jednotka ks
Maloobchodní cena s DPH 2 055,00 Kč
Velkoobchodní cena 1 bez DPH *
Platnost VC1 od *
Velkoobchodní cena 2 bez DPH *
Platnost VC2 od *
Dispozice 0 Na skladě 2 ks
Objednat