Bateriový balancér SUNKKO 4-16S 5A pro Li-Ion, LiFePO4 články BAL-5616

Ilustrační foto

Obrázek zboží Bateriový balancér SUNKKO 4-16S 5A pro Li-Ion, LiFePO4 články BAL-5616
Obrázek zboží Bateriový balancér SUNKKO 4-16S 5A pro Li-Ion, LiFePO4 články BAL-5616 Obrázek zboží Bateriový balancér SUNKKO 4-16S 5A pro Li-Ion, LiFePO4 články BAL-5616 Obrázek zboží Bateriový balancér SUNKKO 4-16S 5A pro Li-Ion, LiFePO4 články BAL-5616 Obrázek zboží Bateriový balancér SUNKKO 4-16S 5A pro Li-Ion, LiFePO4 články BAL-5616

Informace o zboží

Kód G899
Popis Bateriový balancér SUNKKO 4-16S 5A pro Li-Ion, LiFePO4 články BAL-5616

Popis:
ovladač ekvalizéru BAL-5616 využívá energetickou technologii vysokofrekvenční inverze transformátoru a ekvipotenciální izolace pro realizaci paralelního připojení každé série baterií prostřednictvím ekvipotenciální izolační vazby. Na základě stavu paralelního připojení každá série baterií s různým vysokým a nízkým napětím realizuje přenos a distribuci energie a nakonec realizuje vysokou účinnost a přesné vyvážení sady baterií. Tchajwanský hlavní řídicí čip MCU se kombinuje s invertorem s ultranízkou dynamickou impedancí pro získání vyváženého proudu více než 5A. Přesný proces transformátoru a plně symetrický návrh obvodu může dosáhnout vyváženého účinku <30 mV.
Analyzátor využívá nejnovější rozsáhlý vysokorychlostní čip MCU s americkým mikročipem k provádění přesné detekce každé jednotky lithiové baterie v reálném čase. Informace o napětí shromážděné čipem se ukládají a vypočítávají a porovnávají a data se zpracovávají a zobrazují na obrazovce LCD. Tento detektor dokážedetekovat napětí až 16 sérií lithiových baterií současně a automaticky analyzovat a porovnávat napětí. Monitorování vyrovnávacího napětí v reálném čase Je vhodné pro vysokokapacitní ternární lithiovoubaterii a lithium-železofosfátovou baterii atd. Maximální vyrovnávací proud může dosáhnout 5A a rozdíl vyrovnávacího napětí může dosáhnout 30 mV; Pro lepší vyřešení problému se špatným efektem vyrovnání je přidán spínač nuceného startu.
Funkce:
- Automatická analýza hodnoty maximálního rozdílu napětí a průměrné hodnoty napětí baterie. Při balancování dokáže rychle detekovat napětí každéhořetězce bateriového bloku.
- Analýza rozdílu napětí a duální funkce vyrovnávacího napětí.
- Je vybaven vícerežimovým inteligentním displejem detekce napětí, který může sledovat pracovní postup opravy baterie v reálném čase.
- Nano amorfní izolovaný plně symetrický transformátor zajišťuje minimální rozdíl napětí.
- Americká zařízení MOS s ultranízkým vnitřním odporem tvoří invertorový obvods ultranízkou dynamickou impedancí. Dosáhněte vysoké energetické rovnováhy.
- Řízení a správa inteligentního čipu MCU realizuje automatické samovyvažování.
- Automaticky detekuje minimální napětíbaterie, přestaňte pracovat, když je energie baterie nízká, a chrání baterii před ztrátou energie.
- Odpor nadproudové pojistky na každém konci sériového vstupu pro zajištění bezpečnosti.
- Nastavitelná časově omezená doba vyrovnání 1h/3h/4h.
- Návrh odvodu tepla střídače při extrémním rovnovážném stavu rozdílu vysokého napětí.

Měrná jednotka ks
Maloobchodní cena s DPH 4 900,00 Kč
Velkoobchodní cena 1 bez DPH *
Platnost VC1 od *
Velkoobchodní cena 2 bez DPH *
Platnost VC2 od *
Dispozice 1 Na cestě, dodání v 33. týdnu
Hlídací pes
Hlídací pes